Producent odzieży roboczej Toruń: obuwie i odzież ochronna
logo firmy TRUST

Producent odzieży ochronnej i roboczej

STRONA W BUDOWIE

Producent odzieży roboczej – o firmie

dom w pudle

Jesteśmy firmą z 15-letnim doświadczeniem. Na początku dostarczaliśmy kilka popularnych wzorów ubrań oraz rękawic roboczych, z czasem poszerzając gamę naszych produktów. Z małego lokalnego zakładu przekształciliśmy się w jednego z większych producentów odzieży ochronnej na rynku polskim. Jednak nie osiadamy na laurach. Cały czas poszerzamy naszą ofertę. Obecnie wytwarzamy wiele rodzajów ubrań roboczych, koszul oraz odzieży ochronnej z nadrukiem lub czystych.

Od wielu lat nasze produkty gwarantują wysoką jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną. Cały czas rozwijamy nasz asortyment przyjmując indywidualne zamówienia oraz wzory od klientów. Odpowiadając na zapotrzebowanie, rozszerzyliśmy działalność na całą Polskę.

Obecnie proponujemy odzież i obuwie ochronne najwyższej jakości. Nasze obuwie robocze i odzież ochronna wykonywana jest z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu profesjonalną ochronę podczas pracy, a także trwałość zakupionych u nas produktów.

Gwarantujemy regularne i terminowe dostawy. Kompleksowo zaopatrujemy coraz większą liczbę odbiorców, sieci handlowe i sklepy, wysyłając produkty własnym transportem lub za pomocą firmy kurierskiej. Zapraszamy do kontaktu! W naszej bogatej ofercie produktów z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie.